Below you can find the composition of all Teams.

  • Team 1 (room FLX 0.112, use 1st locker listed on your room)
  • Leon Lepoutre
  • Genyu Song
  • Michiel Cevaal
  • Jan Cornelis Pieter Hartog
  • Sten Hendrikus Louis IJsseldijk
  • Harald Daniël List
  • Rick Mannien
  • Emil Gerardo Mejia
  • Tisjano Rakipi
  • E.A. Arzac
  • Team 2 (room FLX 0.115, use 1st locker listed on your room)
  • Toine van Benthem
  • Xin Liu
  • Roberto Anwar
  • Sander Debets
  • Koen Wilhelm Kaalberg
  • Cem Levi
  • Teodor Negut
  • Eke Janke Suichies
  • R. Syziu
  • Mika Jannes Top
  • Stefan Sjoerd Hengst
  • Team 3 (room FLX 0.117, use 1st locker listed on your room)
  • Hein Breukers
  • Congyi Wu
  • Tom Jos Karin Brauers
  • Alexandru Vlad Dabu
  • Augustijn Franciscus Guelen
  • Bjarne Rowan Kraak
  • Frank Willem Overbeeke
  • Matas Martynas Peciukonis
  • Ilse Schuckman
  • Erik Leonardo Visser
  • A.A. Kokkelmans
  • Team 4 (room FLX 0.118, use 1st locker listed on your room)
  • Tao Zhong
  • Anouk Hubrechsen
  • Palen D'costa
  • Thomas Cornelis Johannes Duijn
  • Jared Mateo Eduardo Heemskerken
  • Tom Theodorus Hubertus Johannes Janssen-Bouwmeester
  • Evagoras Kassapis
  • Gialesi Enrique Giovanni Notkamp
  • Maxim Pavlov
  • Catalin Pirvulescu
  • C.L. Nieuwenhuyzen
  • Team 5 (room FLX 0.119, use 1st locker listed on your room)
  • Jasper Sleumer
  • Yannic Willem Branten
  • Horea Breazu
  • Albertus Deelen
  • Mitchell Es
  • Alessio Mendola
  • Alma Velić
  • Franciscus Jozef Adrianus Vlaar
  • Gijsbert Matthias Wijk
  • Team 6 (room FLX 0.148, use 1st locker listed on your room)
  • Huub van Hoof
  • Alejandro Benito Aragon
  • Pius Maria Theodor Max Bentgens
  • Michiel Klaas Dekker
  • Sean Lambie Bolinski
  • Sagar Deepak Nakil
  • Menno Daniël Spitteler
  • Sem Johannes Antonius Werdt
  • Hugo Willem Wettum
  • Team 7 (room FLX 0.149, use 1st locker listed on your room)
  • Alexandre König dos Santos
  • Alexandra Diane Boer
  • Kevin Adrianus Petrus Hastenberg
  • Noud John Marita Marie Jacobs
  • Christian James Katona
  • Emre Cem Kaya
  • Kevin Malkow
  • R.P.W. Steenhof
  • Rolandus Ronaldus Cornelis Wijnands
  • Team 8 (room FLX 0.150, use 1st locker listed on your room)
  • Mark Legters
  • Leon Elias Cavé
  • Ivan Ivanov
  • Hong Yang Lee
  • Alex Lixandru
  • Emmanuel Philip Stok
  • Daan Maria Christiaan Stratum
  • Daniël Weerdt
  • Anouk Westhoff
  • Team 9 (room FLX 0.151, use 1st locker listed on your room)
  • Alain van den Bosch
  • K.M. Custers
  • Heleen Emilie Fischer
  • Amit Gelbhart
  • Jorick Izaäk Hendricus Hekke
  • Yiqin Hou
  • Christopher Alexander Benjamin Smaak
  • Sebastiaan Ricardo Soto
  • Pepijn Sebastian Ven
  • Team 10 (room FLX 0.264, use 1st locker listed on your room)
  • Ben Luijten
  • David Buijs
  • Leon Cyliax
  • E.C.H. Dings
  • Benjamin James Illich
  • Milan Koumans
  • Camiel Nijpels
  • Endi Selmanaj
  • Jos Willems
  • Team 11 (room FLX 0.265, use 1st locker listed on your room)
  • Edgar van Megen
  • Rody Johannes Cornelis Aerts
  • Arthur Borodi
  • Daan Leo Dekker
  • Mees Geurds
  • Sijt Jan Cornelis Hooghwinkel
  • Fabian Anne Lucas Luijckx
  • Willem Johan Menu
  • Jacobus Engel Reinhoudt
  • Alexandru-Iulian Tanasa
  • Team 12 (room Cascade 1.18, use 1st locker listed on your room)
  • Tim Slangen
  • C. Barbera Perez
  • Avedis Agop Dadikozyan
  • Andrei Diţă
  • Lisa Cornelia Adriana Etten
  • Samuel López Knaapen
  • M.M.S. Schweitzer
  • Hassan Adham Mohamed Reda Sewailem
  • Jules Johannes Petrus Vliem
  • G. Zuidema
  • Team 13 (room Cascade 2.05, use 1st locker listed on your room)
  • Koen Damen
  • Monica Barbulescu
  • Javier Betrán Menz
  • C.W.D. Bielders
  • Justin Martijn Eduard Geerarts
  • Noortje Geijs
  • Wessel Lennart Nierop
  • Tudor-Ioan Popa
  • Vince Toonen
  • Team 14 (room Cascade 2.24, use 1st locker listed on your room)
  • Jeremy Dudok
  • Anas Anas Mousa Khalil Abu Daqa
  • Daan Jasper Baas
  • Joost Victor Beek
  • Robin Martijn Enrico Boots
  • Oscar Jan Jaap Hesselberth
  • J. Juurlink
  • Stan Cornelis Schuurmans
  • Wilco Veen
  • A. Vişan
  • Team 15 (room Cascade 2.25, use 1st locker listed on your room)
  • Rowanne Steiner
  • Laura José Cornelia Barendsz
  • J. Boumans
  • Jelle Pieter Geeve
  • Jesper Gerardus Maria Huisink
  • Anouk Kuik
  • K. van Lokven
  • Andreea-Melania Popa
  • K.P.M. Teunissen
  • Patrick Ton Visser
  • Team 16 (room Cascade 3.01a, use 1st locker listed on your room)
  • Bas van de Ven
  • Sanne Maria Theodora Aker
  • Max Johannes Petrus Alphen
  • Mark Johannes Wilhelmus Heijden
  • Koen Petrus Johannes Koendering
  • Ivo Tobias Kraayeveld
  • Jerah Kwame Owusu Longfur
  • Tim Roos
  • Pepijn Godfried Josephus Samuels
  • Team 17 (room Cascade 3.01b, use 1st locker listed on your room)
  • Meerten Versluis
  • Louis Hubertus Franciscus Cauberg
  • Pim Hanssen
  • Adriaan Luuk Hartog
  • Rik Hoogerheijde
  • Isidoros Nikolaos Kornilios Kotinis
  • Giel-Jan Pieter Looij
  • Nicky Hubertus Hendrikus Leonardus Roijen
  • Daan Jelle Wubs
  • Kjeld Bobbie Pieter Zloch
  • Team 18 (room Cascade 3.11, use 1st locker listed on your room)
  • Zowi Vos
  • Dieter Paul Cabassi-Kempa
  • Joana Coronel Soler
  • Joost Paul Mellink
  • L. Menezes Bravo Alvo Nunes
  • Karolis Navikas
  • Rhythm Poddar
  • Mayke Scheffer
  • Mehmet Akif Öztürk
  • Team 19 (room Cascade 3.12, use 1st locker listed on your room)
  • Odysseas Votsis
  • Bart Beusichem
  • Martin Johannes Boerhof
  • Roy Elisabeth Liana Dijk
  • Kasper Charles Hans Eijck
  • Yoeri Machiel Moonen
  • Reinier Jelle Marius Seuren
  • J.A. Sutton
  • Idse Willem Takken
  • Fijten Vlasman
  • Team 20 (room Cascade 3.19, use 1st locker listed on your room)
  • Alexandros Rikos
  • Gerben Huibert Beukema
  • Bram Cornelius Marianus Biemans
  • E. Džinić
  • Davide Henri Fabbro
  • Ivo Pieter Christiaan Kersten
  • Fjord Llagami
  • Ognjen Mišić
  • Noor Schroen
  • Martijn Verhoeven
  • Team 21 (room Cascade 3.20, use 1st locker listed on your room)
  • Jelte Borsboom
  • Mihnea Capat
  • Robin Flaton
  • Bengt Everton Frielinck
  • Andreas Gregoriades
  • Loo Loo Li Jye
  • Ovidiu Mihailescu
  • Gijs Gerardus Henricus Peters
  • G.M. Sütő
  • Shahrukh Tufail
  • Team 22 (room Cascade 3.26, use 1st locker listed on your room)
  • Stefanos Florescu
  • Remco Heijs
  • Tim Nico Lijssel
  • Niels Ruben Peter Linden
  • Robin Almar Meulen
  • Aloukik Mishra
  • Andries Abraham Pijl
  • Stefan Popa
  • Aditya Avinash Ranalkar
  • Rob Theodoor Wilhelm Anton Vissers
  • Team 23 (room Cascade 4.08, use 1st locker listed on your room)
  • Roel Budé
  • Sven Clippelaar
  • Bartholomeus Karel Elisabeth Honings
  • Bjorn Hoxha
  • Jacobus Petrus Adrianus Matheus Kuijstermans
  • Tae Gun Lee
  • R.J. McEwan
  • Max Schuurmans
  • Michiel Karel Vries
  • Team 24 (room Cascade 4.09, use 1st locker listed on your room)
  • Shashank Singhal
  • Oscar Appelman
  • P.J. Frank
  • Lieke Adriana Maria Geubbels
  • Willem Gorsel
  • Collin Marnix Hendriksma
  • Sorin Iacovache
  • Coen Teunis Gerardus Jegers
  • Teodor Licurici
  • Zeph Jan Josephina Ruijters